Biz Kimiz

BİZ KİMİZ

Özel Esenyurt özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi 2012 yılında İstanbul’un en büyük özel eğitim merkezi olarak deneyim ve tecrübe sahibi kurucumuz tarafından faaliyete başlamıştır. Her dönem özel eğitim alanındaki bilimsel gelişmeleri takip eden, deneyimleyen ve kendi çalışma disiplinleri çerçevesinde hizmet vermeyi sürdüren kurumumuzda özel eğitim alanında yetişmiş uzmanlar tarafından özel eğitim danışmanlığı ve desteği verilmektedir.

Kurumumuza başvurunuzdan sonra en güncel ve geçerli değerlendirme ölçeklerini kullanarak yürüttüğümüz tanıma çalışmaları ışığında gerekli yönlendirmeler ve eğitsel planlamalar yapılmaktadır. İhtiyaçlara yönelik hazırlanan eğitim programları uzmanlarımız tarafından uygulanarak ev-okul ve sosyal çevrede kullanımına yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Bu da bireyin gelişiminin; hızlanmasını ve sürekliliğini sağlar.
Uzman kadromuz bu gelişim yolculuğunda her türlü eğitsel ihtiyaca destek ve çözümler üretmek için yanınızda olacaktır.

Kurumumuzda çalışan tüm personelimiz iş ahlakı yüksek, kurumsal çalışma anlayışını benimsemiş, bilgi birikimi yüksek düzeyde donanımlı bireylerden oluşmaktadır.

"Sevgi ve umutla çıktığımız yolda, özel gereksinim li çocuklarımız için yapmayı amaçladığımız temel şey, sosyal yaşam içerisinde kendilerine yeterli bireyler olarak akranlarıyla kaynaşmalarını ve onlara en uygun eğitim programından faydalanmalarını sağlamaktır."

Velilerimizin talepleri doğrultusunda her geçen gün kendimizi geliştirmek ve büyümek,misyon olarak benimsediğimiz en önemli ilkemizdir. sağlıklı günlerde buluşmak dileği ile.